Biz Kimiz

"Büyük Başarıların Sahipleri Küçük İşleri Titizlikle Yapabilme Sabrını Gösteren Kişilerdir"

Hakkımızda

Firmamız medikal sektörde anestezi grubu, laringoskop, otoskop, oftalmaskop, fiberoptik görüntüleme sistem ve aksesuarları, elektro cerrahi ürün ve aksesuarları forsepsler, elektrodlar, kablolar, holterler, tüm medikal cihazlar ve lambalarda kullanılan ampuller, fizik tedavide kullanılan elektrodlar gibi bir çok üründe 2008 yılından beri boy göstermekte ve ürün gruplarını hergeçen gün artırmaktadır. RV Medikal’in bünyesinde bulundurduğu ürünler sektörde kabul görmüş, kalitesini ispatlamış ürünler olup tüm ürünlerimizde gerekli tüm sertifikalarımız mevcuttur. Bunlar arasında ISO, CE, Servis Yeterlilik, FDA gibi kuruluşlardan alınan kalite belgelerini sayabiliriz.

Firmamız yurt içinde direk olarak Hastanelerle çalıştığı gibi yine Hastanelere hizmet veren alt bayilerle de müşteri ye ulaşma kapasitesini geliştirmiştir. Devlet Hastanesi ve Özel sektörle paralel olarak büyümeyi sürdürmektedir.

Vizyonumuz

RV Medikal şu ana kadar göstermiş olduğu büyüme oranını daha da yukarı taşıyarak ve ülkemizdeki tüm özel sektör ve devlet hastanelerinde mutlaka ZERO ONE markalı ürün bulundurmayı hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Şirketimiz müşteri talepleri doğrultusunda hareket ederek her noktada ürünlerimizi bulundurma amacındadır.